Холодильне обладнання

 

Добре поїсти люблять усі, а для того щоб зберігати швидкопсувні продукти і консервацію необхідно якісне і сучасне холодильне обладнання.


Якщо раніше продукти зберігалися в підвалах і льохах, то на даний момент ці методи поступово відходять в минуле, на зміну їм прийшов науково технічний прогрес, який дозволив втілити в техніці найдосконаліші розробки та інноваційні ідеї.


Деякі вважають за краще зберігати продукти в вакуумних упаковках без доступу повітря, в той час як саме холод дозволяє в повній мірі зберегти смакові та естетичні властивості продуктів.

Image

 

Холод перешкоджає поширенню бактерій, уповільнює біохімічні реакції гниття. Даний метод широко використовується як в побутових холодильниках, так і в холодильному обладнанні для харчової промисловості. Нове холодильне обладнання зберігає органолептичні властивості продуктів протягом відрізка часу необхідного для їх реалізації.

Види холодильного обладнання

Бажаючи придбати холодильне обладнання в Україні, слід попередньо добре продумати для яких цілей воно буде використано, це дозволить підібрати агрегати, які з успіхом будуть вирішувати покладені на них завдання.

У нашій компанії ви можете купити необхідне холодильне обладнання для магазинів, ресторанів і кафе. Залежно від цілей зберігання воно підрозділяється на:

  • торгове;
  • виробниче;
  • складське

Для кухонь ресторанів потрібно виробниче обладнання, тоді як демонстрацію продуктів на вітринах магазинів і супермаркетів допоможе зробити обладнання торгове, на складах прийнято продукти  зберігати в промисловому або складському холодильному обладнанні.

Перед здійсненням покупки потрібно визначитися з матеріалом. Для професійних кухонь ресторанів і кафе найкраще придбати нержавіючу сталь. Цей матеріал досить довговічний, він не схильний до корозії і може бути використаний в агресивному середовищі з великою кількістю пара. Також прекрасним матеріалом може стати і листова сталь, яка вірою і правдою прослужить вам довгі роки. Листова сталь є якісним матеріалом, а її вартість значно нижче ніж у нержавійки. Вибираючи холодильне обладнання зверніть увагу на його енергоспоживання, на даному факторі можна істотно заощадити бюджет.

За типом охолоджувальних процесів обладнання ділиться на статичну і динамічну. Динамічному охолодженню сприяють встановлені по всьому периметру вентилятори. Під час статичного охолодження вентилятори не використовуються і це дозволяє отримати ділянки з різними температурними режимами, які відмінно підходять для зберігання різних продуктів. На одній ділянці ви можете зберігати масло, тоді як інші ділянки добре підійдуть для зберігання морозива і м'яса. Через відсутність вентилятора продукти не пересихатимуть. Слід зазначити, що холодильне обладнання зі статичним типом охолодження має меншу вартість.

Переваги здійснення покупки в «Югхолодторг»

Наша компанія є лідером оптової мережі з продажу техніки для кухонь і ресторанів, вибір найкращого холодильного обладнання ви можете зробити на сайті нашої фірми. У каталозі представлено обладнання різної потужності і дизайну, за рахунок співпраці з фірмами виробниками ціна на нього цілком лояльна і доступна для підприємств громадського харчування. У нас можна купити холодильне обладнання для ресторанів, кафе, пабів, яке дозволяє підтримувати оптимальні негативні температури для зберігання продуктів. Дане обладнання є професійним, воно відповідає всім ГОСТам і міжнародним стандартам.

Спеціалізована техніка має універсальний вибір, ви можете підібрати найкраще рішення для своєї кухні. Ми також займаємося доставкою і установкою.


Щоб купити холодильне обладнання телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

Необхідна консультація спеціаліста?
Відповімо на всі питання, що цікавлять