Обладнання для закладів громадського харчування

 

Правильне і раціональне харчування є основою здорового способу життя, але багато хто з нас люблять добре і ситно поїсти. Деяким господаркам подобається створювати кулінарні шедеври будинку, в той час як інші вважають за краще харчуватися в громадських установах. Для кухонь кафе, ресторанів, їдалень, фаст-фудів необхідно підібрати належне обладнання, яке дозволить готувати багато порцій страв.

Якщо маєте свій заклад харчування, то слід подбати про правильному зберіганні, переробці та приготуванні продуктів. На даний момент ця діяльність може принести гарний прибуток, оскільки досить велика кількість людей любить поїсти поза домом.

Image

Види обладнання для підприємств харчування

Наша компанія пропонує хорошу можливість замовити технологічне обладнання для закладів харчування в Інтернеті за вигідною ціною.


В асортименті:

  • інструментарій для м'ясопереробки;
  • агрегати для переробки овочів;
  • вагове та технологічне обладнання;
  • холодильне обладнання.
Image

У нас ви можете придбати пили для м'яса і м'ясорозпушувачі, формувальні апарати та м'ясорубки.  Велика кількість пароварок, сковорідок, котлів і коптилень зробить вашу кухню добре оснащеної і підготовленої для приготування всіх видів страв.


 Овочі корисні і містять безліч вітамінів необхідних для правильного функціонування організму.  Для їх приготування потрібні машинки для мийки, очищення та різання.  Переробляти овочі найкраще на картофелечищельних лініях і машинах для формування котлет.  Випарювання овочевих мас легко виробляти в випарних вакуумних апаратах, майонез і згущене молоко виробляють на спеціальних лініях.

Мийка й очищення овочів дозволить ліквідувати всі бактерії і сліди гниття, у нас ви можете купити дозатори коренеплодів, лінійні калібрувальник, машинки для мийки цибулі і картоплі, Банкомийні агрегати. Саме дана техніка є основою для будь-якого цеху по переробці овочів.

Основним процесом в процесі приготування їжі є подрібнення продуктової маси. Якщо ви всерйоз стурбовані переробкою овочів і м'яса, то вам знадобляться машинки для нарізки і протиральне обладнання. З їх допомогою ви зможете зробити нарізку правильної форми - кружечками, часточками або брусками, які будуть мати однакові розміри, що в подальшому забезпечить їх рівномірну прожарювання.

Коли мова заходить про тепловій обробці, то не обійтися без допомоги бланшировачів, випарних апаратів і автоклавів. А для додання красивого виду продукції її необхідно правильно упакувати, для цього буде потрібно пакувальне обладнання.

Фірма "Югхолодторг" пропонує всі види обладнання для підприємств харчування за вигідними цінами. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, тому маємо можливість забезпечити найвищу якість. Весь асортимент повністю відповідає всім ГОСТам і європейським сертифікатам. Враховується характер діяльності кожного клієнта, тому при продажу ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, ми поставимо обладнання, яке ідеально впишеться в вашу кухню.

Доставка здійснюється в будь-яку точку України.


Для замовлення обладнання для підприємств харчування телефонуйте або залишайте заявки на сайті.

Необхідна консультація спеціаліста?
Відповімо на всі питання, що цікавлять