Оптово-роздрібний продаж побутової техніки

 

Ще століття тому всі побутові функції доводилося виконувати вручну, будь-то прання або прасування, підмітання або мийка підлоги. На домашню господарську роботу витрачалося багато часу, доводилося наймати прислугу, оскільки господиня сама не могла швидко впоратися з рутинною роботою.


Нове сторіччя охарактеризувався науково-технічним прогресом і появою революційних технологій, в наше життя поступово але неухильно увійшла побутова техніка.

Image

Послуги компанії "Югхолодторг"

Фірма "Югхолодторг" більше 20 років займається оптовими продажами побутової техніки, будучи флагманом регіональних оптових продажів в нашій країні. Ми пропонуємо продукцію 10 найвідоміших світових марок. Велика кількість і різноманітність пропонованої техніки дозволяє нам знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта, пропонуючи саме той асортимент, в якому ви так потребуєте.

У каталозі нашої фірми представлені:

  • холодильники та морозильні камери;
  • кухонні плити та витяжки;
  • пральні та посудомийні машини;
  • водонагрівачі;
  • телевізори;
  • кліматична техніка.

 

Як вибрати побутову техніку?

Холодильник необхідний для зберігання і заморожування продуктів. Залежно від бажання ви можете підібрати колір, комусь подобаються яскраві лимонні і бордові кольори, в той час як інші вважають за краще білий і колір металік. Якщо на вашій кухні небагато місця, то краще придбати вбудовану модель, а якщо кухня велика, то підійде холодильник який стоятиме окремо. Згідно вибраного обсягу, ви можете купити однокамерний або двокамерний холодильник з азіатським, європейським або американським компонуванням камер, також ми пропонуємо морозильники та холодильники для вина, які мають потребу на підприємствах громадського харчування. Однокамерні агрегати в основному розраховані на 250 літрів, в той час як двокамерні холодильники мають належний обсяг близько 400 літрів. Якщо у вашій родині 2-4 людини, то досить буде 250-300 літрів обсягу, холодильники більшої місткості потрібні для великих сімей і підприємств громадського харчування.

Якщо ви маєте на меті вибрати плиту, то в нашому асортименті можете знайти газові, електричні та комбіновані плити, а також міні-печі. Якщо у вашому будинку не занадто великий рівень напруги, то доцільніше зупинити свій вибір на газовій плитці, на ній дуже зручно готувати і це займає набагато менше часу, ніж приготування на плиті електричній. Для дачі найбільш раціональним виходом є придбання міні-печі з духовкою на 60 л. У каталозі представлені варильні поверхні з нержавіючої сталі, емальовані і сучасні поверхні зі склокераміки. У плитках передбачено механічне або електронне управління. Дуже зручно контролювати приготування їжі за допомогою легких дотиків до сенсорної панелі.

Необхідна консультація спеціаліста?
Відповімо на всі питання, що цікавлять