Професійне пральне обладнання

 

 

 

 На даний момент існує цілий спектр пральних закладів, найпопулярнішими з яких є мініпральня. Їх обладнають при салонах краси, дитячих садах і ресторанах. Такі мініпральні за один раз можуть випрати близько 100 кг білизни. Середні пральні обладнують в готелях, гуртожитках і хостелах. Вони відмінно справляються з обсягами до 300 кг білизни.

Image

Великі пральні зазвичай обладнують при військових частинах, спортивних комплексах і установах медичного профілю, їм під силу впоратися з обсягами білизни до 6000 кг.

Правильна постановка роботи дозволяє в короткі терміни випрати велику кількість білизни. Для цих цілей використовуються сучасні пральні та прасувальні машини, парогенератори.

Види обладнання для пралень

Для більшості видів тканин таких як ллняні, бавовняно-паперові, синтетичні використовують в пральнях промислові пральні машини, які мають режими прання, полоскання і віджимання білизни. Залежно від типу віджиму вони поділяються на машинки з 50% віджиманням вологості і агрегати віджимають білизну до 90% залишкової вологості. Перші дешевше, але другі набагато ефективніше оскільки в даному випадку не буде потрібно багато часу для сушіння білизни.

Залежно від положення барабана пральні машинки поділяються на більш компактні вертикальні і горизонтальні. Вертикальне положення барабана використовується в більшості випадків, в той час як машинки з горизонтальним положенням мають велику потужність і призначені для прання великих обсягів білизни.

Image

Щоб знизити рівень шуму і вібрацій часто використовується підресорна підвіска. Як правило, ці агрегати дають повне віджимання і мають ціну трохи вище, вони на відміну від безпружинних моделей не вимагають додаткового кріплення до фундаменту.

Для пральних машин промислового зразку притаманне управління в автоматичному режимі. Для цього є спеціальний контролер, який дозволяє вибирати необхідні режими прання, встановлювати потрібну кількість прального порошку, управляти тривалістю обертання барабана. У машинках без віджиму все ще досі використовується ручний режим управління.

Залежно від типу нагрівання води ви маєте можливість придбати пральні машинки з газовим, електричним або паровим нагріванням.

У них використовується система дозуючих миючих засобів.
Заключним, але не менш важливим етапом при обробці білизни є його сушка. За типом білизна підрозділяється на пряме (підковдри, наволочки, покривала), фасонне (одяг), махру і спецодяг.

Пряме - білизну необхідно гладити в кутках, в годину вони можуть обробити до 50 кг білизни із залишковою вологістю 25%.

Фасонне - білизна обробляється в прасувальних пресах. Вони прекрасно підходять для пралень, дозволяючи обробляти фасонне і непряме білизна, тут з легкістю можна погладити як наволочку так і сорочку з мереживами, жабо або манжетами.


Для остаточної обробки фасонного білизни знадобляться прасувальні столи, укомплектовані паровими прасками. Вони можуть комплектуватися паровими пістолетами, пульверизаторами, поворотними формами і бойлерами.

Якщо необхідно делікатне ручне прасування, то ідеальним підручним засобом стануть прасувальні дошки і потужні праски.


У нашій фірмі ви можете вибрати і купити найсучасніше пральне обладнання для пралень всіх видів. Асортимент широкий, а ціни досить помірні. Ми візьмемо на себе всі турботи, пов'язані з доставкою і установкою.


Проводьте замовлення за допомогою сайту. Якщо у вас виникли питання, то зателефонуйте нашому менеджеру-консультанту та проясніть всі питання, що цікавлять.

Необхідна консультація спеціаліста?
Відповімо на всі питання, що цікавлять